O nás

Naše historie

Účetnictví se věnujeme
bezmála 20 let

Službám v oblasti účetnictví se věnujeme bezmála 20 let. Navazujeme na práci zakladatele společnosti Michala Kremla, který se oboru věnuje od roku 2001.

V roce 2008 byla založena společnost MK Taxes s.r.o., která si vybudovala, díky kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb, širokou škálu zákazníků, ze všech oborů podnikání.

V roce 2019 společnost poskytovala pravidelně služby pro více jak 200 klientů. Úspěchů společnosti si všimli i v zahraničí a na počátku roku 2020 došlo ke vstupu strategického zahraničního partnera – Holandské společnosti, která odkoupila 100 % podílu společnosti MK Taxes s.r.o. Společnost byla přejmenována a od roku 2020 vystupuje pod obchodním jménem Melise CZ s.r.o. Zakladatel společnosti nadále působí ve společnosti Melise CZ s.r.o. jako výkonný ředitel a jednatel s jasným zaměřením na zahraniční klientelu a zahraniční korporáty, zejména ze zemí Beneluxu, odkud pochází nový vlastník společnosti, a kde podniká již od roku 1987.

Na základech původní společnosti MK Taxes s.r.o. vznikla v roce 2020 nová společnost MK Taxes s.r.o., která navazuje na bezmála 20letou tradici v oboru vedení účetnictví a poskytování služeb pro podnikatele.

MK Taxes

Proč
právě my?

Neděláme pouze účetnictví, daňovou evidenci, mzdy a agendu s tím související, ale staráme se o klienta ve všech aspektech jeho podnikání. Sepisujeme veškeré smlouvy, vyřizujeme potřebná povolení, oznámení, jednáme se všemi úřady, hlídáme poštu a datové schránky, hlídáme termíny.

Je Vám forma podnikání již malá založíme s.r.o., a.s., zajistíme sídlo společnosti… Rozsah naší činnosti zasahuje do všech aspektů podnikání klienta. V našem pojetí to není pouze prázdná fráze, že se klient může věnovat pouze své odbornosti a starost s administrativou nechat na nás.

Za jednu cenu získá klient celý tým profesionálů včetně spolupracujících osob navázaných na naši společnost – advokáti, osoby řešící BOZP, úředníci na úřadech…

Nejste pod vlivem své účetní, nikdy od nás neuslyšíte, že něco nejde nebo není možné jen z toho důvodu, že je s tím moc práce nebo prostě danou problematiku neznáme. Nemusíte mít strach z toho, že Vám účetní onemocní nebo se zhroutí.

Klienta nezavalujeme zbytečnými daty a informacemi jen proto, abychom ukázali jak je náš obor náročný. Pokud se nebudete moci v problematice zorientovat vše Vám vysvětlíme, popřípadě uděláme rozhodnutí za Vás.

Bezmála 20 let praxe

ve službách v oblasti účetnictví

Více jak 200 klientů

s pravidelnou finanční péčí

Profesionalita, důvěra a spolehlivost

to jsou hesla, kterými se řídíme